Молодіжний відділ Львівської єпархії привітав зі святом Перемоги ветеранів та дітей війни у будинку пристарілих

 

9 травня, поки у Львові кипіли пристарсті між різними політичними таборами на Пагорбі Слави з розгортанням Червоних правпорів, а з іншого боку з обіцянками викреслити з історії України термін "Велика Вітчизняна війна", Молодіжний відідл Львівської єпархії на чолі з протоієреєм Назарієм Швецьом та Молодіжний хор Свято-Георгіївського кафедрального храму, від імені вдячного покоління, привітали ветеранів та дітей Великої Вітчизняної війни, які за різних життєвих ситуацій опинилися у будинку пристарілих. До акції також приєдналися предстаники Федерації скаутів "Галицька Русь".

З початку до всіх пристуніх звернувся Голова Молодіжного відділу отець Назарій, який подякував стареньким за особистий подвиг, за самопожертву в роки війни, за любов до дітей, рідних і Батьківщини, що сподвигло їх йти на війну. Від імені молоді, отець пообіцяв, що при будь-яких політичних колізіяхий, пам'ять про їх безсмертний подвиг житиме в серцях і передаватиметься в поколіннях.

Далі Молодіжний хор виконав Пасхальні піснеспіви та фронтові пісні, які підспівували старенькі зі сльозами та радістю на обличчі. Серед слухачів були пристуні ветерани, які мають за 90 та 100 років. Після концерту молодь вручила всім гвоздики, крашанки та розділили святковий торт.

Особливо емоційним став момент, коли дівчата та хлопці пішли пригощати стареньких, які не взмозі самостійно пересуватися. Для них спів фронтових пісень та Пасхального тропаря у власних кімнатах стали дуже несподіваними подарунками, за які вони дякували з неосяжною радістю та сльозами на очах.

Коли молоді дівчата пригортали в своїх обіймах дідусів та бабусь, емоції переповнювали всіх. Це був справжній подарунок для тих, кому бракує спілкування та уваги. Для молоді, в свою чергу, такий захід є справжнім життєвим уроком.