В День Перемоги єпископ Львівський і Галицький Філарет молився за спочилих визволителів від фашистських загарбників

9 травня єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив поминальні богослужіння за спочилими визволителями від фашистських загарбників та взяв участь в урочистих заходах присвячених Дню Перемоги.

У поминальних богослужіннях, Його Преосвященству співслужили благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, ключар Свято-Георгіївського кафедрального храму протоієрей Миколай Баранов, Голова та заступник єпархіального відділу зі зв'язків зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями протоієрей Василій Марунчак та протоієрей Павло Давиденко, Завідувач Канцелярією єпархії протодиякон Олександр Іванченко, протодиякон Олександр Бабій та диякон Георгій Суряднов.

Вранці, владика у співслужінні духовенства звершив заупокійну на Марсовому полі у Львові. На богослужінні були присутні Генеральний Консул Російської федерації Астахов Олег Юрійович, депутат міської ради Мочарський Андрій Йосипович, ветерани та молоді представники федерації скаутів "Галицька Русь".

Далі владика взяв участь у покладанні квітів на Холмі Слави разом із владою області та представниками громадськості.

Після покладання, на Холмі Слави залунала молитва за спочилих героїв, які, за словами владики, звершили найбільший подвиг - віддали своє життя за ближніх своїх, прикладом чого служитиме завжди самопожертва Господа Воскреслого, Котрого ми прославляємо саме в ці дні. Також єпископ Філарет подякував присутнім ветеранам та побажав міцного здоров'я і поваги від суспільства.