Світлий понеділок. Пам'ять св.великомученика Георгія Побідоносця

 

6 травня, у Світлий понеділок, Свято-Георгіївський кафедральний храм міста Львова святкує своє престольне свято. В цей день святкове богослужіння очолив Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет. Його Преосвящентсву співслужило духовенство храму та гості, які приїхали з різних парафій Львівщини.

За богослужінням владика Філарет рукопоклав у сан диякона вихованця Почаївської Духовної Семінарії Семеряка Георгія.

Наприкінці свята було звершено Хресний хід навколо храму з численними вірянами, які в цей день прийшли відсвяткувати престольне свято, так званого, "Малого Юра".

Закінчились торжества врученням нагород владикою Філаретом на паперті храму. З нагоди 15-річчя священицької хіротонії Ключар Георгіївського храму, протоієрей Миколай Баранов, був удостоєний медалі Української Православної Церкви Святого рівноапостольного князя Володимира Великого та Архієрейської грамоти від єпископа Філарета. Депутат Львівської міської ради, Мочарський Андрій Йосипович, був нагороджений орденом Святителя Луки Кримського. Голова Львівського православного воїнського братства святого великомученика Димитрія Солунського, Кузнєцов Олексій Іванович, з нагоди 55-річчя від дня народження - нагороджений медаллю Святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських та Архієрейською грамотою.

Також єпископ Філарет привітав з днем Тезоіменитства клірика Свято-Георгіївського храму диякона Георгія Суряднова, інокиню Георгію та диякона Георгія, який був рукопокладений в цей день.

Завершив владика вітальним словом до всіх присутніх з побажанням, аби пасхальна радість та заступництво покровителя кафедрального храму та міста Львова - великомученика Георгія Побідоносця завжди залишалась з усіма вірними.

ФОТОРЕПОРТАЖ>>>