Єпископ Філарет відвідав Львівську виправну колонію №48

 

 

5 травня, у день Світлого Христового Воскресіння, Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Львівську виправну колонію №48.

Владику з супроводжуючими зустрічали біля входу в установу начальник ЛВК-48 Клюс О.Л. та заступник начальника Управління ДПтС у Львівській області Гедз Б.Д. А у молитовній кімнаті засуджені швиденько розкладали на столах пасочки та крашанки з писанками. Ці гостинці пожертвували для тюремної громади  парафіяни Свято-Георгіївського храму м. Львова.

Після короткого Пасхального молебня, який супроводжувався співом хористів архієрейського хору, Владика освятив пасочки та інші приношення, привітав присутніх з світлим Христовим Воскресінням, побажав їм доброго здоров’я, миру душевного і злагоди в колективі.

На завершення до засуджених звернулась Оксана Костенко, член Громадської ради при Управлінні ДПтС у Львівській області. Вона розповіла як змінилось життя одного з колишніх злочинців після відвертої розмови з ченцем, який відвідував колонію, де той відбував покарання.