Єпископ Філарет відвідав Личаківську виправну колонію №30

 

4 травня, напередодні свята Воскресіння Христового, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Личаківську виправну колонію №30, де привітав засуджених зі святом Великодня та освятив куличі.

Настоятель тюремного храму на честь Почаївської ікони Божої Матері прот. Василій Марунчак встановив  Плащаницю посеред храму і присутні мали змогу вклонитись Спасителю.

Щоб свято відчули всі, адміністрація потурбувалась заздалегідь: на церковному подвір’ї  на столах рівненькими рядами стояли численні пасочки, які пожертвували благодійники, та чимало пасок випекли у пекарні установи самі засуджені. Багато засуджених мали кошички з гостинцями, які передали їм родичі до свята.

Після короткого молебня та освячення начальник колонії Слопак І.Б. запросив гостей відвідати дільницю посиленого контролю, там Владика благословив в’язнів запашними пасочками та солодкими гостинцями.

Чимало засуджених вперше за роки відбування покарання переступили поріг справжньої церкви і вдихнули на повні груди пахощі ладану. Такого свята в колонії ще не було, адже це перший в історії установи Великдень, який святкується в новому храмі.

Для прес служби Львівської єпархії
Оксана Костенко