Голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії взяв участь у роботі Всеукраїнської конференції «Діалектика духовних процесів – 12: людяність як екзистенціал»

 

26 квітня 2013 року голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії УПЦ диякон Михаїл Коник взяв участь у роботі Всеукраїнської конференції студентів-філософів та молодих науковців «Діалектика духовних процесів – 12: людяність як екзистенціал», що відбулася в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Організаторами даного заходу виступили Студентське наукове товариство «Софія» та кафедра філософії імені Валерія Григоровича Скотного вищевказаного університету. Уже традиційно конференція збирає з усієї України молодих науковців з різними поглядами, характерами та досвідом.

Диякон Михаїл відкриваючи конференцію наголосив у важливості осмислення сучасним світом поняття людяності, адже «людина як творіння Боже, є образом і подобою Бога. А звідси, і саме поняття людяності повинне наповнюватися змістом буття Бога. Людяність є  однією із характеристик морального перебування людини в світі, мірилом відносин між людьми. Вона відкриває глибини людського «я» і стає одним із основних чинників потреби іншого, живого і реального суб’єкта, а не віртуальної машини, що побутує в сьогоденні. Ми повинні наповнити своє перебування наповнити змістом буття БОГА, а тоді людяність стане справді для нас езистенціалом.»