Голова Львівського осередку Союзу православних жінок України презентувала виставу "Мама Маріца, дружина Колумба" у Києві

22 квітня в Київському Домі майстер-класів відбулася прем'єра вистави "Мама Маріца, дружина Колумба", в якій головну роль виконала Голова Львівської обласної організації Союзу православних жінок України, заслужена артистка України, Валентина Щербань.

Вистава написана за однойменним твором видатної письменниці сучасності Марії Матіос. Головною ідеєю вистави є проблема людського горя в умовах суспільного осуду та байдужості до проблем ближніх. Крізь весь твір червоною ниткою пронизується осуд, як хвороба сучасного суспільства, що часто призводить до трагедії окремих людей. Саме цей порок є, як ніколи, актуальною темою під час проходження шляхом Великого посту.

Своєрідна проповідь акторами зі сцени зібрала повний зал та викликала у глядачів неоднорідні почуття і бажання задуматися.

Також на виставі був присутній Марк Каюмов, Голова Інформаційно-просвітницького відділу Львівської єпархії, при якому діє Львівський осередок Союзу православних жінок України.

Нагадаємо, що вперше виставу було презентовано 17 березня на Камерній сцені Львівського драматичного театру імені Марії Заньковецької.