Неділя 5-та Великого посту та день пам’яті преподобної Марії Єгипетської

 

21 квітня, у неділю 5-ту Великого посту та день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь у святкуванні Тезоімеництва митрополита Волинського і Луцького Ніфонта.  Божественна літургія, очолювана митрополитом Ніфонтом, відбулась у тимчасовому храмі Всіх Святих землі Волинської міста Луцька.

Йому співслужили митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Почаївський Володимир, архієпископи: Ровенський і Острозький Варфоломій, Білоцерківський і Богуславський Августин, Пряшевський і всієї Словакії Ростислав, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископи: Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Львівський і Галицький Філарет.

Супроводжували Владику Філарета клірики Львівської єпархії ключар Свято-Георгіївського кафедрального храму міста Львова протоієрей Миколай Баранов та  завідувач канцелярією єпархії протодиякон Олександр Іванченко.

Після служби, на прохання працівників Волинського телебачення, для програми "Дзвони Волині, єпископ Філарет дав інтерв'ю, у якому привітав митрополита Ніфонта з днем Ангела.