Представники Львівської єпархії взяли участь у святкуванні 15-річчя утворення Державної пенітенціарної служби України

18 квітня у Львові  відбулось святкування 15-річчя утворення Державної пенітенціарної служби України.

Львівську єпархію УПЦ на зборах представляли секретар єпархії протоієрей Богдан Білас, голова відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи  протоієрей Володимир Шарабура та секретар відділу, редактор газети для засуджених «Помилуй і спаси» Оксана Костенко.

Отець Богдан передав шановному товариству вітання з ювілеєм Преосвященного єпископа Львівського і Галицького Філарета та вручив благословенні грамоти Блаженнішого  Митрополита Київського і всієї України Володимира та єпископа Філарета офіцерам, які активно трудяться на ниві духовно-морального просвітництва як засуджених так і особового складу Управління.

Головний спеціаліст виробничого відділу Управління ДПтС старший лейтенант вн. сл. Роман Львович  Дух влаштував всечесним отцям імпровізовану екскурсію з оглядом виробів, які продукують промислові підприємства виправних колоній області. Адже до святкування готувались всі: установи підготували стенди з інформацією про свої досягнення та представили  для огляду свої вироби, колектив художньої самодіяльності Самбірської виховної колонії виступив перед гостями зі своїми творчими доробками, а ми презентували свіжий номер газети «Помилуй і спаси», в якому розповідається про освячення церкви у Дрогобицькій виправній колонії №40.

Для прес-служби Оксана Костенко