Голова Львівського осередку Союзу православних жінок Валентина Щербань взяла участь у зустрічі з Патріархом

9 квітня в Патріаршій і Синодальній резиденції у Даниловому монастирі в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з представницями Всеукраїнської громадської організації «Союз православних жінок».

У зустрічі взяли участь голова Синодального відділу із взаємин Церкви й суспільства протоієрей Всеволод Чаплін, голова правління Всеукраїнської організації «Союз православних жінок» О.В. Коваленко, керівник Одеської обласної організації, голова Синодального відділу Української Православної Церкви «Церква й культура», настоятелька Михайло-Архангельського монастиря м. Одеси ігуменя Серафима (Шевчик), Голова Львівської обласної організації, заслужена артистка України, Валентина Щербань та члени правління й керівники міських та обласних підрозділів ВГО «Союз православних жінок», а також духівник Союзу православних жінок, керівник відділу освіти Дніпропетровської єпархії протоієрей Сергій Рєзніков.

Святіший Патріарх Кирил звернувся до присутніх із вітальним словом та поділився своїми роздумами про ціннісні установки сучасної людини, роль жінки в сучасному суспільстві та актуальні суспільні проблеми, у вирішенні яких можуть брати участь жіночі організації.

Від імені української делегації до Предстоятеля Руської Православної Церкви звернулася голова правління ВГО «Союз православних жінок» О.В. Коваленко.

Під час зустрічі слово тримала і Валентина Щербань.

В підсумок зустрічі Святіший Патріарх Кирил закликав представниць Союзу православних жінок спільно з Церквою активно виступати на підтримку традиційних сімейних цінностей і відстоювати християнські цінності в українському суспільстві.