10-річчя з дня створення державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»

4 квітня, Президент України Віктор Янукович ознайомився з діяльністю державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», який відзначає 10-ту річницю з дня створення.

«Цей центр показав на весь світ можливості професійних підходів. Результати, які досягнуті, - можна з впевненістю сказати, що вони одні з кращих у світі. Кращі, ніж у Європі, кращі, ніж в Америці», - сказав Глава держави під час відвідання медичного закладу.

Віктор Янукович зазначив, що за десять років у центрі проліковано майже 14 тисяч пацієнтів з вродженими та набутими вадами серця, у тому числі близько 6 тисяч дітей у віці до одного року. Він також додав, що цей медичний заклад вперше у світі запропонував унікальний метод хірургічного лікування новонароджених в перші години життя з використанням пуповинної крові.

Глава держави подякував медичному персоналу центру, фахівцям за здатність досягати своєї мети. «Наша мета - зробити людей щасливими, це означає здоровими», - сказав Президент.

Директор «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» Ілля Ємець, у свою чергу, подякував Главі держави за постійну підтримку й допомогу та системний підхід до реформ у медичній галузі.

Від Української Православної Церкви, у зустрічі взяв участь голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Львівський і Галицький Філарет.

За матеріалами сайту Президента України