Єпископ Філарет взяв участь в хіротонії архімандрита Варсонофія (Виниченка) на єпископа Новоазовського

30 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили: митрополити Донецький і Маріупольський Іларіон, Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи: Запорізький і Мелітопольський Лука, Святогірський Арсеній, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископи: Горлівський і Слов’янський Митрофан, Макіївський Варнава, Дніпродзержинський і Царичанський, Львівський і Галицький Філарет, духовенство Київської та Донецької єпархій.

За Літургією собор архієреїв висвятив у єпископа Новоазовського, вікарія Донецької єпархії настоятеля храму преподобного Агапіта Печерського м. Донецька та духівника Донецької єпархії архімандрита Варсонофія (Виниченка) (відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 15 березня 2013 р., журнал № 36).

Наприкінці Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа Варсонофія зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ