Єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав військову частину № 3002 "Другу окрему галицьку бригаду"

В понеділок 25 березня, у військовій частині № 3002 "Другій окремій галицькій бригаді" відбулося урочисте святкування Дня внутрішніх військ України та 21-ї річниці заснування Указом Президента України внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ.

З нагоди свята до військової частини прибув єпископ Львівський і Галицький Філарет та духівник частини протоієрей Павло Давиденко. Розпочались урочистості зі вступного слова командира частини полковника Сахона Олега Олександровича. Після чого з вітальним словом звернувся Керуючий Львівською єпархією, владика Філарет, який привітав усіх з професійним святом, висловив радість, що Церква бере участь в житті частини та нагородив командира частини орденом преподобного Іллі Муромця ІІІ ступеня та грамотами Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира офіцерів частини: полковника Задворного Олександра Івановича, підполковника Садівського Віктора Зіновієвича, підполковника Вовка Ростислава Мирославовича, майора Ковальчука Матвія Йосиповича.

Продовжилось свято врученням звань і подарунків та виступом військовослужбовців Галицької бригади з патріотичними і національними піснями.