У день Сорока Севастійських мучеників у Дрогобицькій виправній колонії №40 звершено Божественну літургію та Таїнства Хрещення

Лише місяць минув з того часу, як у Дрогобицькій виправній колонії епископ Львівський і Галицький Філарет освятив церкву на честь Сорока Севастійських мучеників, а вже сьогодні у тюремному храмі звершується Таїнство хрещення  засуджених.

В цьому році престольне свято випало на п’ятницю першої седмиці Великого посту, тому за уставом богослужіння переноситься на суботу.

23 березня, на престольне свято в установу прибули Голова єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Назарій Швець, завідувач канцелярією єпархії протодиякон Олександр Іванченко та Голова інформаційно-просвітницького відділу Марк Каюмов.

Цей день став особливим для трьох засуджених: вони з трепетом чекали на звершення над ними Таїнства Хрещення, а ще один – на миропомазання (раніше він був охрещений в інославній християнській конфесії).

Перед хрещенням отець Назарій звернувся до засуджених зі словами повчання та настановами.

Далі було звершено Божественну літургію, за якою більшість парафіян приступили до святого Причастя.

Після Богослужіння отець Назарій привітав адміністрацію установи та засуджених  з престольним святом та виголосив проповідь на тему свята та Великого Посту.