Голова відділу у справах сім’ї диякон Михаїл Коник відвідав Буківський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами психіки

15 березня 2013 року Голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії  диякон Михаїл Коник разом із активістами студентського руху  “Волонтер” соціально-гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відвідали Буківський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами психіки.

Для вихованців студенти підготовили тренінги, через які розкривалися глибини людського спілкування. Теплі атмосфера спілкування і спільна робота та ігри все більше здружували вихованців і гостей. Одні прикрашали дерево бажань, інші співали, розфарбовували картинки та просто раділи життю.

Отець Михаїл звернувся до присутнім із словами вдячності, зокрема зазначивши про потребу спілкування, дарування любові свого серця іншого. Адже, «любов є тією рушійною силою, котра здатна подолати всі перешкоди, розтопити найхолодніше серце. Ми повертаємось до своїх турбот, але ми назавжди залишаємо тут, оцим потребуючим дітям, частину свого серця. І вона їх буде зігрівати, а можливо й тримати на цьому світі, тому що вони будуть пам’ятати, що десь є ви, які згадали про них, які обняли і пригорнули їх  до свого серця.»

Поїздка в Буківський дитячий будинок стала завершальним етапом благодійної акції «Зігрій теплом свого серця», а тому в ході поїздки дітям було передано солодощі,  одяг, іграшки та засоби особистої гігієни.

Також цими днями одяг, взуття та іграшки було передані службам у справах дітей Сколівської та Стрийскої райдержадміністрацій для дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.