Єпископ Філарет благословив віруючих на Великий піст

17 березня ввечері, у Прощену неділю, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив вечірнє Богослужіння та молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Богдан Білас, благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, ключар кафедрального храму протоієрей Миколай Баранов та клірики храму.

Після проголошення великого прокимну Владика зачитав Великопісне послання Блаженнішого Митрополита Володимира, а наприкінці богослужіння зачитав молитву на початок посту.

Потім єпископ Філарет звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому наголосив на важливості прощення ближнього на початку посту, після чого попросив у духовенства та віруючих пробачення та благословив усіх на проходження Великого посту. З благословення Керуючого єпархією всім, хто прийшов в цей вечір до храму, було роздано послання єпископа Львівського і Галицького Філарета на початок Великого посту.