Єпископ Філарет взяв участь в засіданні членів правління Української християнської міжконфесійної місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»

22 лютого, на базі  Дрогобицької виправної колонії №40, відбулось перше виїзне засідання членів правління Української християнської міжконфесійної місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Для участі у засіданні прибули представники різноманітних християнських конфесій та релігійних організацій України, які несуть своє служіння у пенітенціарних закладах.

У президію засідання були запрошені єпископ Львівський і Галицький Філарет, генерал-майор внутрішньої служби Дзюдзь М. С. – начальник Управління ДПСУ у Львівській області та гість з Києва  – підполковник вн.сл. Хвердчук В.В., начальник відділу соц.-вих. та психологічної роботи із засудженими ДПтС України.

Головою правління місії обрано прот. Віктора Яценка, голову Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, який набув великого досвіду роботи у цьому напрямку.

Представники різних інославних християнських конфесій мали можливість висловити своє бачення форм і методів духовної опіки осіб, що перебувають у місцях позбавлення волі, а, найважливіше, познайомитись з багатим досвідом співпраці духовенства Львівської єпархії УПЦ з виправними установами області, адже на цьому заході були присутні заступники начальників з соціально-виховної та психологічної роботи всіх колоній Львівщини та Львівського слідчого ізолятора.

Після офіційної частини гості були запрошені на прогулянку старовинними вуличками Дрогобича та оглянути  місто з висоти дрогобицьої Ратуші.

Для прес служби Львівської єпархії Оксана Костенко
Фото О.Костенко