У Личаківській виправній колонії №30 було звершено перше вінчання у новому храмі

25 січня, в день пам’яті святої мучениці Татіани, в храмі Личаківської виправної колонії №30 протоієрей Юрій Кінас звершив вінчання молодої пари, яка лише годину перед тим стала подружжям.  Звершення Таїнства супроводжувалось співом хору Свято-Троїцького храму під керуванням диякона Максима Тиртишного.

Добрим батьківським словом привітав з одруженням Олександра та Тетяну отець Юрій, побажав молодій сім’ї вірності, взаємоповаги, взаєморозуміння та безмежної любові.

Засуджений Олександр Коваль та його наречена Тетяна Захарчук познайомились за оголошенням, почали листуватись, за якийсь час вона приїхала на побачення… Незабаром вирішили побратись.

В установу Тетяна приїхала з подругою Оленою, яка допомогла їй у приготуванні  до весілля, вона й стала «дружкою». «Дружбою» був засуджений Леонід Стришка, який за час відбування покарання, потоваришував з Олександром.

Заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи ст. лейтенант внутрішньої служби Павлусь Петро Михайлович, як батько рідний тішився за молодят, подбав, щоб все пройшло гідно, щоб день весілля став справжнім святом не лише для новоствореної сім’ї, але й в усій установі засуджені відчули, що за колючим дротом також є місце для щастя та кохання. В цей день в установі одружились ще три пари, вони обмежились реєстрацією, яку здійснив представник РАГСу.

Оксана Костенко