Голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії диякон Михаїл Коник відвідав Львівський обласний центр матері та дитини

24 січня 2013 року, голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії диякон Михаїл Коник разом із дружиною відвідали Львівський обласний центр матері і дитини у м. Дрогобичі. Зустрічали гостей директор закладу п. Галина Галушко та матері із діточками.

Центр створений для тимчасового перебування у ньому вагітних жінок на 7-9 місяці вагітності та матерів із дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, у зв'язку з чим виникає високий ризик розлучення матері та дитини, загроза життю і здоров'ю матері чи дитини… Адже, у сучасному світі жінка, яку зрадив чоловік, чи не приймають батьки додому, чи незаконно вигнали з гуртожитку, або ж стихійне лихо знищило будинок не завжди дає собі раду в таких складних життєвих ситуаціях. Біль, розпач, невимовний страх охоплює матір із дитиною на руках і здається їй, що ніхто і нічого їй не допоможе...

Диякон Михаїл розповів присутнім про нелегкий подвиг матері, про християнське розуміння цінності життя. “Я радію та пишаюсь Вами за те, що не зважаючи на складні життєві обставини, Ви зберегли та подарували життя маленькій людині, - звернувся до присутніх голова відділу у справах  сім’ї Львівської єпархії, - Нехай щира  посмішка Ваших малят зігріває  душі  у ті моменти, коли здавалось би виходу не має, допомагає піднятись та йти далі. Пам’ятайте, що із своїми проблеми Ви не залишаєтесь наодинці, а є ті, хто готовий простягнути руку допомоги чи просто вислухати…”.

Матерям із дітьми  були передані  подарунки,  дитячий одяг, дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Зустріч завершилась спільною колядою та віншуваннями.

Мар’яна Коник