Різдвяна коляда прийшла у виправні колонії Львова

7 січня, в перший день Різдва Христового, Тюремний відділ Львівської єпархії у складі голови відділу, протоієрея Володимира Шарабури, Костенко Оксани Миронівни, Бойка Олександра Івановича, а також особистого секретаря єпископа Філарета, прес-секретаря єпархії Марка Каюмова відвідали із колядою виправні колонії міста Львова.

Зокрема ЛВК № 30, де у храмі Львівської єпархії на честь Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Володимир під спів архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука, відслужив молебень Різдву Христовому, а також ЛВК № 48, де у молитовній кімнаті парафії на честь святителя Миколая також був звершений молебень. Також отець Володимир зачитав Різдвяне послання єпископа Львівського і Галицького Філарета. Звернулись зі словами привітань як протоієрей Володимир Шарабура так і Оксана Костенко, яка вручила всім засудженим новий номер єпархіальної газети для засуджених "Помилуй і спаси" та солодощі, а секретар архієрея вручив іконки Богородиці "Життєдайне джерело" з благословінням владики Філарета.

Щирі слова подяки за принесене свято у виправні колонії звучали як від засуджених так і від керівництва пенітенціарних служб.