У Львівському слідчому ізоляторі, в секторі максимального рівня безпеки відбулось Таїнство сповіді та Причастя

 

В неділю, 23 грудня у Львівському слідчому ізоляторі, в секторі максимального рівня безпеки, де утримуються засуджені до довічного ув’язнення, відбулось Таїнство сповіді та Причастя. Про приїзд священика засуджених заздалегідь попередив заступник начальника установи з соціально-психологічної та виховної роботи майор внутрішньої служби Щербатий О.Р., тож вони мали час гідно підготуватись до прийняття Святих Таїн, вичитавши належне молитовне правило.

Для звершення Таїнств адміністрація ізолятора надала окреме приміщення, куди почергово приводили засуджених, як це вимагають правила тримання. Священнослужитель Свято-Троїцького храму м. Львова протоієрей Василій Марунчак прийняв сповідь у всіх бажаючих, а їх виявилось 18 осіб, причастив запасними Дарами – 11 осіб.

В цей день всі мешканці сектору ДУ отримали дарунки, придбані на кошти, пожертвувані парафіянами Свято-Троїцької громади, настоятелем якої є голова відділу тюремного служіння прот. Володимир Шарабура.

Приємним сюрпризом для в’язнів стали запашні гілочки карпатського ялівцю, які були передані в кожну камеру.

В подяку за турботу засуджені подарували вишиту серветку Оксані Костенко, котра вже протягом кількох років опікується ними.

Прес-служба Львівської єпархії