Завершилась благодійна акція «Зігрій теплом свого серця»

Никакие богатства мира не стоят слезы ребенка
Ф.М. Достоевский

Різдвяний піст сповнений ділами милосердя. Свята Церква ставить нам за приклад улюбленця дітвори, святителя Миколая. Одвіку повелося, що наш народ зумів розпізнати у святителеві отой вказівник добрих діл, і з покоління в покоління виховується в дітях любов до потребуючого. Мабуть для кожного з нас наступив час простягнути руку допомоги тим, кому важко. Для такої справи й була покликана благодійна акція до Дня св. Миколая та Різдвяних свят «Зігрій теплом свого серця», яка тривала з 10 листопада по 10 грудня 2012 року за ініціативи відділу у справах сім’ї  Львівської єпархії . Як відомо, акція передбачала збір іграшок, солодощів  та зимового одягу для дітей, що проживають в сім’ях, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та дітей, які перебувають в інтернатних закладах Львівщини.

На заклик акції  відгукнулись усі, кому небайдужі діти, які потребують допомоги. Спільними зусиллями благочинних Львівської єпархії, підприємців, громадян, студентів були зібрані подарунки для діток.  Протягом даного періоду зібрано близько 900 кг різних дитячих та дорослих речей  та  5 тис. 058 грн.

Слід зазначити, що до даної акції посилено долучилася православна община святого благовірного князя  Олександра Невського  в  м. Верезе (Італія) з настоятелем о. Володимиром Хоменком. Даною общиною було передано іграшків та солодощів бл. 100 кг.
Організатори щиро вдячні усім, хто долучився до акції, хто виявив щедрість до дітей, які потребують допомоги!

В ході акції  зібрані речі уже передано:

-службі у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації;
-службі у справах дітей Самбірської райдержадміністрації;
-службі у справах дітей Турківської райдержадміністрації;
-службі у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації

19 грудня із зібраними дарунками голова єпархіального відділу сім’ї диякон Михаїл Коник та настоятель  храму на честь ікони Божої Матері  «Утоли моя печалі» в м. Миколаїві священик Василій Шубчинський вже в котре відвідали вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для розумово-відсталих дітей. Окрім солодких подарунків та одягу, цього разу хлопцям передано новенького велосипеда.

Із словами-вітання до вихованців та працівників закладу звернувся диякон Михаїл, в яких зокрема зазначив, «що в сучасному споживацькому світі ми часто втрачаємо відчуття потреби ближнього, а тут ми бачимо величезний подвиг любові, адже, щоб ці дітки зростали людьми, ми повинні самі сіяти чеснотами любові і доброти. Ми самі віддаючи, отримуємо набагато більше, і тут це по-особливому відчуваєш: коли ми полюбимо цих діток, вони в стократ більшою любов’ю зігрівають наші серця.»

22 грудня благочинний Мостиського округу  прот. Миколая Петрущак  та голова єпархіального відділу у справах сім’ї, диякон Михаїл Коник відвідали вихованців

Самбірської виправної колонії для неповнолітніх.

По різному ми можемо відноситися до засуджених підлітків, але й вони діти, які люблять і чекають святого Миколая. Діткам передано солодощі та іграшки.

Найближчим часом планується зібрані речі передати:

- Бориславській школі-інтернату;
- Службі у справах дітей Сколiвської райдержадміністрації;
- Буківському дитячому будинку-інтернату для розумово відсталих дітей.

Загалом акцією планується охопити понад 600 дітей.