У Самбірську виправну колонію до свята святого Миколая завітали гості

22 грудня цього року  в  Самбірській виправній колонії було  людно та по-особливому святково. Тому, що відвідати  вихованців закладу приїхали гості із недільної школи св. Троїцької парафії м.Ужгород та с.Дубревичі Мукачевської єпархії УПЦ (загалом 29 дітей) на чолі з о.Володимиром та о.Василієм. Цікаво, що наймолодшій гості лишень 5 років.

Гості виступили із невеликою театралізованою виставою перед вихованцями колонії.  Щирість  в їхніх очах, тепло відкритих дитячих сердець  торкнулись душ тих, хто на даний час у силу певних обставин змушений перебувати у даному закладі. Усе те, що розгорталось перед очима глядачів, ніби руйнувало сірі та непривітні стіни закладу та дарувало відчуття домашнього затишку та трепетного очікування свята – дня пам’яті святителя Миколая.

Хоча життєві долі підлітків протилежні, але у жвавому спілкуванні гостей та вихованців закладу грані стерлися і всі разом прославляли святого Миколая.

Від Львівської єпархії в святковому заході взяли участь благочинний Мостиського округу  прот. Миколая Петрущак  та голова єпархіального відділу у справах сім’ї, диякон Михаїл Коник.

На завершення вихованці отримали подарунки.