Єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь в засіданні Ради церков під головуванням Голови міста Львова

21 грудня, в Білій залі Львівської міської ради відбулось засідання Ради церков під головуванням Голови м. Львова Андрія Садового. В засіданні прийняли участь представники всіх конфесій. Від Львівської єпархії УПЦ взяли участь єпископ Львівський і Галицький Філарет та секретар єпархії протоієрей Богдан Білас.

В засіданні обговорювались питання, щодо вдосконалення роботи в напрямках соціального служіння церкви, зокрема в питаннях виховання і опіки дітей сиріт. Голова міста повідомив, що в приміщенні Міської ради йде до завершення будівництво й облаштування Каплиці, в якій народні обранці, керівники структур і люди зможуть помолитись перед початком робочого дня. Голова міста закликав всіх Владик більше уваги приділяти молитві зі своїми вірними, що працюють в Міській раді. Було порушено питання щодо визначення міста Львова - містом паломницьким. В цій програмі було запропоновано внести всі святині храмів до довідника, який міг би лягти в основу створення паломництва з різних місць України.

Особливе задоволення Голова міста висказав з приводу привезення до Львова святині Плащаниці Пресвятої Богородиці і закликав надалі опікуватись питанням щодо привезення святинь до Львова.