Представник єпархії бере участь у зборах військового духовенства Української Православної Церкви

29 листопада, Божественною літургією в храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в м. Одеси, розташованому на території Військової академії Сухопутних військ України, почалися збори військового духовенства Української Православної Церкви.

Богослужіння звершив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел у співслужінні Голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина та духовенства, яке прибуло для участі у зборах.

Від Львівської єпархії в зборах бере участь голова відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України - протоієрей Василій Марунчак.

Прес-служба Львівської єпархії / Сайт Одеської єпархії

30 листопада Високопреосвященнійший Агафангел звершив акафістний спів перед чудотворним Касперівським образом Божої Матері у Свято-Успенському Одеському кафедральному соборі у співслужінні Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Білоцерківського і Богуславського, керівника Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, Високопреосвященнішого Алексія, архієпископа Білгород-Дністровського, вікарія Одеської єпархії, преосвященного Аркадія, єпископа Овідіопольського, вікарія Одеської єпархії, священнослужителів, що прибули на щорічні збори військового духовенства, і численних кліриків м. Одеси.