День пам'яті Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил бесплотних

21 листопада, в день пам'яті Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил бесплотних, Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет, очолив святкове Богослужіння в Свято-Михайлівському храмі села Шандровець Турківського району, де в цей день відзначається престольне свято.

Його Преосвященству співслужили клірики єпархії: благочинний Турківського округу та настоятель парафії протоієрей Ілля Уруськийпротоієрей Олексій Слобода, благочинний Старосамбірського округу протоієрей Василій Вовчків, священик Богдан Богера, протодиякон Олександр Іванченко та диякон Георгій Суряднов.

Також в цей день до парафії прибула братія Свято-Успенської Почаївської лаври, яка привезли частку Чесного і Животворящого Хреста Господнього та частки мощей багатьох святих та духовну літературу та іконки.

Після читання Євангелія Владика звернувся зі словами проповіді до всіх присутніх.

В цей день за Богослужінням було прочитано заупокійні молитви по всім загиблим в дорожно-транспортних пригодах. Про духовно-моральний стан людей, які виїжджають на дороги з церковної паперті єпископ Філарет наголосив по завершенні Богослужіння після Хресного ходу навколо храму.

Насамкінець, настоятель храму подякував Преосвященному владиці за архіпастирський візит і спільну радість, яку він розділив зі всіма парафіянами. У відповідь, єпископ Філарет привітав усіх з престольним святом та подарував парафії на згадку про архієрейське Богослужіння ікону Божої Матері "Життєдайне джерело", маленькі образки якої були роздані всім вірянам.