Єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив святкування престольного свята в храмі святих Косьми і Даміана с.Корчів

 

13 листопада, в день пам'яті преподобних Косьми і Даміана, єпископ Льівський і Галицький Філарет очолив Богослужіння в храмі села Корчів Сокальського району, де в цей день святкується престольне свято. Особливим цьогорічне святкування стало у зв'язку з тим, що настоятель храму протоієрей Богдан Паращак, в цей день святкував своє 30-річчя ієрейської хіротонії.

Його Преосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Димитрій Улицький, настоятель протоієрей Богдан Паращак, протоієрей Ігор Янчук, клірик Тернопільської єпархії протоієрей Василій Владика, архідиякон Роман Василина, диякон Володимир Білошицький та диякон Георгій Суряднов.

Після читання Євангелія, Владика звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Після звершеного Хресного ходу навколо храму, єпископ Філарет привітав усіх із престольним святом і подарував для храму ікону Божої Матері "Життєдайне джерело". Також він привітав із 30-ю річницею ієрейської хіротонії настоятеля та вручив йому орден Української Православної Церкви преподобного Агапіта Печерського.
У відповідь отець Богдан подякував Владиці за архіпастирський візит, оскільки він був перший за час існування парафії та побажав сил і здоров'я задля святительського служіння на Галичині.