Благодійна акція "Зігрій теплом свого серця"

Благодійна акція до дня святого Миколая «Зігрій теплом свого серця», яку організовує Духовно-просвітницький центр на честь святих праведних Богоотців Йоакима і Анни відділу у справах сім’ї Львівської єпархії Української Православної Церкви, вже вдруге запрошує всіх бажаючих підтримати нужденних дітей напередодні найтепліших родинних свят – дня святого Миколая та Різдва Христового.

Минулого року за час дії акції було зібрано загалом близько 900 кг іграшок, солодощів  та зимового одягу.

До акції долучилася православна громада храму на честь святого благовірного князя  Олександра Невського  в  м. Верезе (Італія), настоятелем якої є о. Володимир Хоменко. Громада передала близько  100 кг іграшок та солодощів.

В ході акції зібрані речі були передані:

службі у справах дітей Кам’янко-Бузької райдержадміністрації; службі у справах дітей Радехівської райдержадміністрації; Лопатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату для дітей з вадами у розумовому розвитку; Червоноградській спеціальній загальноосвітній школі-інтергату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; а також

- Роздільському (Миколаївський район) дитячому будинку-інтернату для розумово відсталих дітей;

- Буківському (Старо-Самбірський район) будинку-інтернату для дітей з психічними вадами;

- службі у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації з відвідування кожної дитини зокрема по місцю її проживання;

- Бориславській школі-інтернату;

Загалом акцією було охоплено 512 дітей.

Цього року благодійна акція до дня святого Миколая «Зігрій теплом свого серця»  проводиться з 10 листопада по 10 грудня. Плануються відвідини тих же виховних закладів, зокрема, Буківського і Роздільського будинків-інтернатів для дітей з психічними вадами, а також буде надана допомога дітям, котрі проживають в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. До роботи підключені всі служби у справах дітей міських рад та районних держадміністрацій.

Організатори акції – Духовно-просвітницький центр на честь святих праведних Богоотців Йоакима і Анни відділу у справах сім’ї Львівської єпархії Української Православної Церкви та Служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації – запрошують всіх небайдужих до дітей, котрі потребують допомоги, долучитися до цієї богоугодної справи!

Прес-служба Львівської єпархії УПЦ