У Личаківській виправній колонії №30 міста Львова освячено церкву

6 листопада, Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет, освятив церкву на честь Почаївської ікони Божої Матері на території Личаківської виправної колонії №30 у місті Львові.

В цей день до колонії, також, прибули начальник Управління Державної Пенітенціарної служби України у Львівській області, генерал-лейтенант внутрішньої служби Михайло Семенович Дзюдзь, начальник ЛВК №30, майор внутрішньої служби Іван Богданович Слопак, начальник управління соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими управління державної пенітенціарної служби України, підполковник внутрішньої служби Віталій Васильович Хледчук, голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко, голова відділу тюремної опіки Львівської єпархії протоієрей Володимир Шарабура.

Розпачалась урочиста програма відкриття храму з офіційної частини, на якій з вітальним словом виступив Михайло Семенович Дзюдзь. Також, він вручив відзнаку Пенітенціарної служби України владиці Філарету та подяки від спіробітникам єпархії, які потрудились над вихованням духовності серед засуджених та зведенням храму на території колонії протоієрея Володимира Шарабуру, Костенко Оксану Миронівну та Бойка Олександра Івановича.

Наступним слово тримав єпископ Філарет, який наголосив на важливості особистої молитви засуджених та за своїх близьких, які теж переживають страждання за них. За сприяння в євангельській проповіді та підтримку служіння православної церкви в сфері пенітенціарної служби владика Філарет нагородив високими церковними відзнаками ряд співробітників управління державної служби України у Львівській області та Личаківської виправної колонії №30 у місті Львові.
Після офіційної частини духовенством на чолі з Преосвященним Філаретом було звершено чин освячення храму. Також в цей день владика звершив в новоосвяченому храмі Божественну літургію.

Після Богослужіння владика звернувся до засуджених зі словами пастирської настанови і подарував для храму образ Почаївської ікони Божої Матері. Ще одним подарунком для храму стала ікона Преображення Господнього, яку передав архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, котрий перебуваючи на Львівській кафедрі, 2 роки тому освятив місце під нині збудовану церкву.

Насамкінець, до усіх присутніх звернувся перший духівник ЛВК №30 архімандрит Севастіян (Деркач), який висловив слова вдячності за радісне закінчення будівництва тюремного храму владиці Філарету, керівництву колонії та засудженим, які активно приймали участь в будівництві та оздбленні внутрішнього і зовнішнього інтер'єру.

+Фоторепортаж>>>