У Свято-Георгіївському храмі м.Львова перебуває «Остробрамська ікона Божої Матері у граді Києві»

З 1 листопада протягом тижня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі перебуває «Остробрамська ікона Божої Матері у граді Києві» .

У 2002 році з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира був заснований храм на честь Віленско-Остробрамської ікони Божої Матері при Київській центральній басейній клінічній лікарні (лікарня працівників водного транспорту) і Київському інституті урології. Сьогодні це єдиний храм на честь Остробрамської ікони Божої Матері на території України. На Пасху того ж року було звершено освячення корпусів лікарні, а вже в серпні 2003 року на празник святого великомученика та цілителя Пантелеїмона була звершена перша Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира храм відвідали численні православні святині, в числі яких такі чудотворні ікони: Боянська ікона Божої Матері (сльозоточива), Почаївська ікона Божої Матері, Касперовська ікона Божої Матері, Красноільська ікона Божої Матері. В храмі зберігається одна з найбільших святинь частинка Чесного Животворящого Хреста Господнього. А також мощевик з 70 часочками святих мощів угодників Божих, серед яких: мощі святого апостола Андрія Первозваного, апостола Варфоломея, апостола Якова (брата Господня), святителя Миколая Чудотворцяя, святого великомученика та цілителя Пантелеїмона, святого великомученика Георгія Побідоносця, преподобних Києво-Печерських святих та багатьох інших угодників Божих.

Проте головним скарбом є величне зображення Небесної Покровительниці храму Остробрамська ікона Божої Матері, один спогад про цю ікону сповнює душу і серце людини вірою, упованням, безмежною радістю і вливає в неї потік нового життя. Ніхто не відходить від ікони не втішеним і не почутим Небесною заступницею. Існують свідоцтва про випадки чудесної допомоги бездітним подружжям, про благополучні пологи, про успішний результат складних операцій після молитов перед Остробрамською іконою. Віднедавна Небесна Покровительниця подарувала нову велику милість, адже було засвідчено кілька випадків повернення батькам зниклих та викрадених дітей.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира був складений акафіст «До Остробрамської ікони Божої Матері у граді Києві», який був схвалений Літургіко-богословською комісією при Священному Синоді УПЦ.

Через тиждень вклонитися «Остробрамській іконі Божої Матері у граді Києві» зможуть вірні на парафіях Львівської єпархії.