Керівник прес-служби єпархії взяв участь в V фестивалі православних ЗМІ "Віра і слово"

З благословення Керуючого єпархії, єпископа Львівського і Галицького Філарета керівник прес-служби єпархії Марк Каюмов взяв участь в роботі V міжнародного фестивалю православних ЗМІ "Віра і слово", що проходив 29-31 жовтня в Москві.

В ході роботи фестивалю відбулися ряд круглих столів присвячених нагальним питанням сучасної церковної журналістики, дискусії та тренінги. Значущими стали заплановані тематичні зустрічі з Головою Синодального інформаційного відділу РПЦ В.Р.Легойдою, Міністром культури РФ В.Р.Мединським, російським соціологом релігії А.В.Щипковським.

На фестивалі, також, відбулась виставка єпархіальних і православних ЗМІ, на якій Марк Каюмов презентував оновлене видання Львівської єпархії - газету "Світло Православ'я".

Особливістю цьогорічного фестивалю став конкурс єпархіальних прес-служб, який дав можливість сповна представити роботу єпархії в медійній сфері широкому загалу та обмінятися досвідом з іншими єпархіями.

Логічним завершенням роботи фестивалю стала зустріч з Патріархом Московським і всієї Русі Крилом, яка пройшла в Залі церковних засідань Храму Христа Спасителя. На зустрічі Його Святість звернувся до учасників з офіційною доповіддю та відповів на запитання представників єпархіальних прес-служб.

Насамкінець були оголошені результати конкурсу, переможців, яких нагородив керуючий справами РПЦ митрополит Варсонофій.