Плащаниця Пресвятої Богородиці прибула до міста Львова

Сьогодні 18 жовтня, Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці прибула до міста Львова. В центральній частині міста святиню зустрічав єпископ Львівський і Галицький Філарет, Львівський міський голова Андрій Садовий, духовенство Львівської єпархії та тисячі жителів міста. Також в зустрічі взяли участь скаути федерації "Галицька Русь".

Після зустрічі, Плащаницю пронесли хресною ходою вулицями міста до Свято-Георгіївського кафедрального храму, де відразу ж було звершено молебень до Пресвятої Богородиці.

Насамкінець, єпископ Філарет звернувся до всіх прочан зі словами радості і привітав усіх львів'ян з тим, що місто відвідала така велика християнська святиня. Він сказав: "Ми маємо велику заслугу перед Господом, що Він промислом Своїм дарує нам можливість сьогодні помолитися перед цим святим образом, до якого люди прямували в святий град Єрусалим віками. Нехай же Пресвята Владичиця почує сьогодні усі молитви тих, хто прийде зі своїми радостями і скорботами і вознесе щирі молитви до Божої Матері, які Вона по своїй любові до роду людського почує і втамує наші болі, скорботи і печалі."

Нагадаємо, що Плащаниця Пресвятої Богородиці перебуватиме в Свято-Георгіївському храмі м.Львова до 18:00 години 19 жовтня.

+ ФОТОРЕПОРТАЖ>>>