Життя- найвища цінність людського буття

 

5 жовтня учасники Покаянного хресного ходу за порятунок ненароджених дітей і збереження сімейних цінностей прийшли у м. Броди Львівської області. Біля храму священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького їх зустрів настоятель – благочинний Бродівського округу протоієрей  Ярослав Огерук. Ікону Пресвятої Богородиці «Скорботна за ненароджених дітей», яка написана спеціально для цього хресного ходу з благословення Блаженнішого Володимира та ним ж і освячена, внесли до храму і встановили на аналої. Отець Ярослав звершив молебень до Божої Матері, на якому разом помолилися учасники хресного ходу і парафіяни храму.

Після відпочинку прочани вирушили у подальший путь і вже 6 жовтня увечері прибули у м. Львів. Біля кафедрального Свято-Георгіївського храму хресний хід зустрічали парафіяни на чолі з настоятелем  – благочинним центрального округу протоієреєм Романом Коломийчуком та керівником Духовно-просвітницького центру на честь святих Богоотців Йоакима і Анни Львівської єпархії УПЦ дияконом Михаїлом Коником. Ікону Пресвятої Богородиці розмістили у храмі, де вона перебувала протягом всіх трьох недільних Божественних Літургій 7 жовтня.

8 жовтня хресний хід зустрічали в м. Миколаєві настоятель храму на честь ікони Пресв. Богородиці «Утоли моя печалі» о. Василій Шубчинський з парафіянами.

9 жовтня хресний хід прибув в м. Стрий. На в'їзді в місто хресний хід зустрічали: настоятель Свято-Воскресенського храму м Стрий та керівник Духовно-просвітницького центру на честь святих праведних Богоотців Йоакима та Анни Львівської єпархії УПЦ диякон Михаїл Коник. Слід зауважити, що тут вперше у Львівській єпархії було відслужено Покаянний молебен за жінок, що вчинили гріх дитиновбивства.

Підсумовуючи диякон Михаїл зокрема зазначив: «Сьогоднішня ситуація, яка складається в Україні з відношенням до сім’ї, сімейних цінностей, та й до самого народження дітей надзвичайно критична. Ми забуваємо, що найвищу цінність, яку Господь дає двом люблячим серцям є життя. Ми часто зневажаємо цей дарунок, викидаємо в смітник, заявляючи Богові про його непотрібність. Визначаємо головною цінністю свого буття самого себе, свій егоїстичний вимір «Я», а все решту, як не потрібне, або як, те що повинно служити моєму задоволенню. Цей Хресний хід закликає змінити свою життєву позицію споживацтва, а на її місце впустити найвищу Цінність. В своє серце впустити Бога.»

Прес-служба Духовно-просвітницького центру