Єпископ Філарет взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята у Cтавропігійному жіночому монастирі на честь Афонської ікони Божої Матері

7 жовтня є особливим днем для Cтавропігійного жіночого монастиря на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип’яче, поблизу селища Чоповичи, Малинського району, Житомирської області. Чотири роки назад монастир освятив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володими, а рік тому  до монастиря прибула чудотворна ікона «Спаса Кровоточивого». Дивлячись на те, що у церковному календарі немає святкування на честь Афонської ікони, у обителі цей день вважають престольним.

З нагоди свята, Блаженніший Митрополит  Володимир відвідав монастир, де просто неба, посеред обителі, очолив Божественну літургію. Йому співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Львівський і Галицький Філарет, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, засновник монастиря протоієрей Роман Барановський, духовенство району.

Після відправи Блаженніший Владика освятив куполи та хрести для головного храму обителі на честь Афонської ікони Божої Матері, у якому зараз триває реконструкція.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ

Фотолітопис