УВАГА! Покаянний Хресний хід за порятунок ненароджених дітей і збереження сімейних цінностей

З благословення Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України

Брати і сестри! Великою скорботою лежить на наших душах біль дітей, убитих в утробі матері з допомогою аборту. Не було за всю історію людства більш жахливого злочину, ніж вбивство дітей, дарованих нам Богом, наших маленьких співгромадян.

Нескінченний потік дітовбивства, страта, що своєю жорстокістю перевершує фашистський геноцид - дітей вбивають спіралями, отрутою, сіллю, ножем, холодом. Дитину вбивають, якщо вона абсолютно здорова і якщо хвора, якщо тільки почало битися її серце і якщо вона вже чує голос мами і звуки в кімнаті. У нашій з вами країні, де ми всі живемо, дозволені досліди і використання маленьких тіл абортованих дітей в «медичних і косметичних цілях»!

З мовчазної згоди суспільства в 2011 році 101 212 зачатих дітей не змогли з'явитися на світ за бажанням жінки (офіційні дані). Якщо врахувати, що кількість робочих днів у 2011 році - 250, то протягом 8 годин робочого дня відбувалося кожну годину більше 50 вбивств маленьких українців, наших співгромадян; у 404 дітей, наших співгромадян, кожен день відбирається шанс з'явитися на світ і побачити світ. Цифри ці можна помножити в кілька разів, тому що ці статистичні дані, представлені медичними установами в звітах перед державою, не враховують кількість дітей, убитих в утробі матері в комерційних медичних центрах, а також дітей, не народжених за допомогою абортивного впливу гормональної контрацепції, спіралей. На кожні 100 пологів роблять 90 абортів. За останні 10 років через аборти було вбито близько 4 500 000 дітей. 50% абортів здійснюють жінки у віці від 20 до 30 років. У 80% первинного безпліддя причина - аборт. В Україні сьогодні майже 1 000 000 сімейних пар не можуть мати дітей через безпліддя. Два з трьох шлюбів закінчуються розлученням, кожна четверта дитина народжується поза шлюбом і повноцінної сім'ї.

Кожен з нас виступає співучасником того, що відбувається беззаконня і потребує особистого покаяння.

На превеликий жаль, закон нашої країни дозволяє вбивати дітей в утробі. Фінансування операцій з переривання вагітності здійснюється з коштів місцевих виконавчих комітетів, утриманих із заробітної плати українців у вигляді прибуткового податку.

Піднестися всі разом голос в їх захист! Виявимо громадянську свідомість, християнське милосердя, людинолюбство.

Мета Хресного ходу – понести подвиг покаяння за вчинений гріх дітовбивства, молитовне звернення до Господа Бога, Пресвятої Богородиці, св. 14   000 мучеників-немовлят, Христа ради у Віфлеємі від Ірода вбитих, всім святим, із закликом до суспільства і держави про захист дітей в утробі матері, збереженні сімейних цінностей.

Маршрут Хресного ходу пройде спочатку зі сходу на захід України (село Білокуракине Луганської обл. - Київ – Львів - Берегово Закарпатської обл.), А потім з півночі на південь(Чорнобиль - Київ - село Кулевча - Крим), утворюючи таким чином покаянний хрест над нашою країною.

У хресному ході йде ікона Пресв. Богородиці «Скорботна за ненароджених дітей», яка написана спеціально для цього хресного ходу з благословення Блаженнішого Володимира та ним ж і освячена.

УВАГА!!! Охочі взяти участь в Хресному ході, який пройде по території Львівської єпархії УПЦ:

4 жовтня - бл.21.00 год. – м. Броди;

6 жовтня - бл. 17.00 год. – м. Львів, храм вмч. Георгія Побідоносця

7 жовтня - бл. 12.00 год. - вихід зі Львова

8 жовтня - бл. 17.00 год. – м. Стрий

9 жовтня - бл. 16.00 год. – м. Сколе

Контактна особа: диякон Михаїл Коник        Моб. тел.: 067 89 25 841
E-mail: konek2004@mail.ru