Ювілей школи № 45 у Львові

5 жовтня 2012 року у львівській середній спеціалізованій загальноосвітній школі I-III ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти. Цього ж дня відзначалась і ювілейна дата – 35 років відкриття школи та 25 років перебування на посаді директора школи Кравченко Володимира Володимировича.

У цей урочистий день школу відвідали поважні гості, зокрема, Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет, Відповідальний за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов, Генеральний Консул Російської Федерації у Львові Астахов О. Ю. та Консул-радник Генерального Консульства РФ у Львові Басинський В. В.

Владика Філарет привітав усіх присутніх педагогів із професійним святом. Від імені Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і всієї України Владика вручив педагогічному колективу та співробітникам школи благословенну Грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви. Директора школи Кравченко В. В. було відзначено високою церковною нагородою - орденом преподобного Нестора Літописця II ступеня.

У свою чергу директор школи привітав єпископа Філарета з 40-річчям та подарував почесний читацький квиток шкільної бібліотеки під номером 001.

Після офіційної частини увазі присутніх було представлено концертно-літературну програму за участю школярів школи.