День пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. День пам'яті мученика Парфенія Жовківського

30 вересня, у Неділю 17-у після П'ятидесятниці, у день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії та пам'яті мученика Парфенія Жовківського, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив святкове Богослужіння в храмі св. апостолів Петра і Павла м. Жовква.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Жовківського, Пустомитівського округів і Львівської області настоятель храму прот. Стефан Хомин, настоятель Георгіївського храму м. Львова прот. Роман Коломийчук, клірик Дніпропетровської єпархії архімандрит Спиридон, прот.Богдан Хилинський, свящ. Павел Давиденко, свящ. Назарій Швець, протодиякон Роман Василина та протодиякон Олександр Іванченко.

Після читання Євангелія Владика звернувся до парафіян зі словами проповіді.

В цей день за Богослужінням Преосвященніший єпископ Філарет звершив дияконську хіротонію випускника Київської Духовної Академії Суряднова Юрія. Після Богослужіння Владика звернувся зі словами настанови до нововисвяченого отця Георгія.

Також архіпастир подякував настоятелю за запрошення та спільну молитву в день свята, почитаємого в регіоні святого. В свою чергу настоятель храму отець Стефан подякував Владиці за молитви, за хіротонію, яка в стінах його храму була вперше. За його словами це таїнство нагадало всім священикам про їхні хіротонії.

Насамкінець духовенство пройшло хресною ходою навколо храму.

Опісля Богослужіння єпископ Філарет вирушив до іншого храму, в якому поклонився мощам мученика Парфенія.

+ФОТОРЕПОРТАЖ>>>