Свято Воздвиження Хреста Господнього

27 серпня, у день свята Воздвиження Хреста Господнього, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Богослужіння в Хрестовоздвиженському храмі села Стенятин Сокальського району.

Його Преосвященству співслужили: благочинний округу прот. Дмитро Улицький, настоятель парафії прот. Ярослав Лотиш, прот. Миколай Хацко, викладач Одеської Духовної Семінарії прот. Андрій Наливайко, прот. Георгій Якубівський, свящ.Ігор Деркач, клірик Одеської єпархії свящ.Ростислав Лотиш та протодиякон Олександр Іванченко.

Після Євангелія Владика виголосив проповідь, в якій розповів історію свята та наголосив на виключній ролі Хреста Господнього в історії спасіння роду людського.

Після Літургії було звершено освячення води.

Наприкінці Богослужіння настоятель подякував єпископу Філарету за архіпастирський візит та архієрейську молитву і подарував на згадку ікону Спасителя. У відповідь Владика побажав настоятелю та його парафіянам міцного здоров'я, спасительної віри та відданості Канонічній Церкві. Також на пам'ять про спільну молитву архіпастир подарував для храму ікону Богородиці "Життєдайне джерело", а кожному парфіянину таку ж маленьку ікону.