Різдво Пресвятої Богородиці

 

21 вересня, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав православну парафію села Бистриці, в якій відзначалося престольне свято.

Тут було звершено Божественну літургію та Хресну ходу.

Його Преосвященству співслужили клірики єпархії: благочинний Дрогобицького округу протоієрей Миколай Мандзюк, благочинний Мостиського округу протоієрей Миколай Петрущак, настоятель парафії села Бистриця протоієрей Ярослав Яворський, протоієрей Володимир Ільницький, протоієрей Ярослав Іванович, протоієрей Миколай Возняк, священик Григорій Петрущак священик Роман Кононенко та протодиякон Олександр Іванченко.

Після читання Євангелія владика Філарет звернувся до парафіян зі словами проповіді, в якій наголосив на важливості постатті Богородиці в історії спасіння роду людського.

По завершенні Богослужіння отець Ярослав звернувся до владики зі словами вдячності за архіпастирський візит та розповів коротко історію життя парафії.

У відповідь на пам'ять про спільну молитву єпископ Філарет подарував храму ікону преподобних Антонія і Феодосії Печерських.