У Свято-Георгіївському храмі відбулися єпархіальні збори духовенства

17 вересня під головуванням Керуючого Львівською єпархією, Єпископа Львівського і Галицького Філарета, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова пройшли збори духовенства єпархії.

Перед початком роботи секретарем єпархії протоієреєм Богданом Біласом та завідувачем канцелярії протодияконом Олександром Іванченком було звершено молебен на початок всякої справи. Засідання розпочалося з доповіді владики Філарета, в якій він підсумував реальний стан справ в єпархії, навів нові статистичні дані, представив подальші напрямки роботи благочинь та парафій, розповів цілі, які повинен переслідувати кожен священик у своєму ревному служінні Богу і людям.

Також він наголосив на запровадженні або покращенні соціального служіння Церкви, в місіонерстві та просвітництві. Вкініці доповіді єпископ Філарет представив нову систему роботи єпархіального управління, єпархіальної ради, її співпраці з благочинними та реалізації прийнятих рішень на місцях. Далі, відповідно до порядку денного, збори затвердили склад Єпархіальної ради, створили Ревізійну комісію єпархії, ухвалили положення про ранги, ухвалили ескіз майбутнього кафедрального собору у м. Львові та посвяту його в ім'я Дванадцяти апостолів.

На засіданні були розглянуті питання про Міжнародну конференцію присвячену сімейним цінностям на тему: «Сім’я – основа Церкви та Держави», що відбудеться з благословення Преосвященного єпископа Львівського і Галицького Філарета, в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Та про оголошення в єпархії тижня сім’ї, який почнеться з архієрейської Літургії 23 вересня та про подальший перебіг запланованих заходів. Обговорили на зборах і перебування в Львівській єпархії Плащаниці Пресвятої Богородиці з Єрусалиму.  Насамкінець усі бажаючі священики підняли найболючіші питання та найрадісніші моменти з життя парафій.