У Львівській виправній колонії №48 було звершено Таїнство хрещення

Вже не перший раз засуджений Олександр відбуває покарання за вчинені злочини. Сталось так, що останні строки від бував в цій установі і мав можливість відвідувати катехизаторські заняття та молитовні зібрання православної громади. Багаторічне знайомство з місіонером Олександром Бойком, відвідування Богослужінь, вивчення християнської духовної літератури зробили своє добре діло: Олександр відчув потребу прийняти святе Хрещення.

У суботу, 15 вересня, в установу прибули протоієрей Володимир Шарабура, голова відділу тюремного служіння Львівської єпархії, священик Василій Марунчак, місіонер Олександр Бойко, протодиякон Валерій Калінчук та хорист Микола Кучма.

Доки отець Володимир готувався до літургії, отець Василій у кімнаті психологічного розвантаження звершив Таїнство Хрещення.

Охрещений, після звершеного над ним Таїнства, приєднався до інших засуджених, які молились за Богослужінням, а отець Василій приступив до прийняття сповіді у засуджених.

Після літургії отець Володимир виголосив проповідь про те, що ми повинні щоденно слідкувати за своїми думками, почуттями, намірами, котрі лежать в основі правдивого християнського достоїнства людини.

Для Прес-служби Львівської єпархії Оксана Костенко,
член Громадської ради при Управлінні Державної Пенітенціарної служби
України у Львівській області