Початок нового навчального року в Виправній колонії №30

 

Виправна колонія № 30 ранком 3 вересня наповнилася веселою метушнею, адже сьогодні тут відбудеться урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року. В установі діє середня школа та Личаківський навчальний центр професійної орієнтації. Цього року на шкільну лаву сіли понад 200 осіб.

Урочисту лінійку очолив заступник начальника установи майор внутрішньої служби Віблий Р.В. Після виконання державного Гімну України майбутніх учнів з початком навчання привітали директор навчального центру Рибій М.В. та директор середньої школи Скобало Б.М. Від Львівської єпархії Української Православної Церкви з вітальним словом виступила Оксана Костенко – член Громадської ради при Управлінні Державної пенітенціарної служби України у Львівській області. Цікаво зауважити, що на лінійці виступив засуджений Євген Терпак, який прибув в установу зовсім неписьменним. Він розповів, що за роки відбування покарання в середній школі навчився писати і читати, а у навчальному центрі навчився користуватися ком’ютером.

Співробітник тюремного відділу Львівської єпархії священик Василій Марунчак звершив молитву на початок нового навчального року і окропив всіх присутніх святою водою. Лінійка завершилася лунким дзеленчанням шкільного дзвоника.

Прес-служба Львівської єпархії