Клірики єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань

 

1 вересня з благословення Керуючого єпархією, єпископа Львівського і Галицького Філарета духовенство єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань та початку нового навчального року в закладах освіти міста Львова.

Зокрема, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас та голова єпархіального відділу із взаємодії зі Збройними Силами України протоієрей Василій Марунчак взяли участь в урочистостях з нагоди складання Військової присяги курсантами першого курсу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Отець Богдан передав вітання особовому складу Академії від єпископа Львівського і Галицького Філарета та побажав усім присутнім успіхів у навчанні, Божого благословення та спасіння.
Після привітання Василій окропив святою водою курсантів першого курсу, які склали Військову присягу на вірність народу України. Урочистості завершились виступом військового оркестру.

Напередодні, 31 серпня протоієрей Василій Марунчак був присутній на Педагогічній раді Львівської середньої школи № 50 імені А.С. Макаренка, на якій зачитав вітальну адресу Єпископа Львівського і Галицького з нагоди 60-річчя відкриття школи.

У день свята Середню спеціалізовану школу № 45 відвідав протоієрей Миколай Баранов, де на святковій лінійці привітав усіх присутніх з початком навчального року та окропив учнів святою водою. Опісля урочистих заходів отець Миколай спільно із директором школи Кравченком В.В. провів перший урок для учнів 10-11 класів.

В урочистостях, котрі проходили в загальноосвятній школі № 52 м.Львова прийняв участь священик Назарій Швець.