Юні парафіяни Львівського Свято-Георгіївського храму гостювали у Свято-Онуфріївському чоловічому монастирі

«Напередодні свята настоятель монастиря архімандрит Севастіан благословив нам назбирати лісових квітів для того, щоб прикрасити плащаницю Пресвятої Богородиці. Разом з послушницею Марією ми назбирали букети з синіх квітів, адже у Богородичні свята церкви вбирають у сині облачення. Цими квітами ми прикрасили підлогу, навколо постаменту, якому встановили Плащаницю. Увечері до монастиря приїхав протоієрей Василій Вовчків. Отець Василій сповідав тих, хто хотів прийняти Святе Причастя на ранковій святковій Літургії.

Ще до світанку ми всі разом почали дзвонити у дзвони і скликати людей на службу. Від цього у нас був особливо святковий настрій. З навколишніх хуторів прийшло близько 20 селян. В цей день відбулася важлива подія в житті маленького хлопчика – він вперше сповідався. До Причастя приступило багато людей і всі, хто живе і працює в монастирі. Служба тривала 6 годин.

На проповіді отець Севастіан привітав усіх зі святом Успення Пресвятої Богородиці, подякував за спільну молитву і запросив усіх присутніх до трапези. Серед них була молода мама з немовлятком, якого не випускав з рук отець Севастіан. Він любить дітей і дуже гостинно прийняв нас у монастирі!
Увечері відбулося погребіння Плащаниці. Перед цим всі ми по черзі читали акафіст Пресвятій Богородиці.

Цьогорічне свято Успення мені особливо запам’яталося тим, що вперше я святкувала його у монастирі.»

Фото Анастасії Сьоміної