Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет, звершив святкове Богослужіння у Свято-Успенському храмі міста Великі Мости Сокальського району.

Його Преосвященству співслужив настоятель парафії протоієрей Димитрій Улицький та духовенство Львівської єпархії, а також гості з інших єпархій.

Після читання Євангелія, владика Філарет звернувся до парафіян зі словами проповіді, в якій наголосив на виключній ролі Богоматері в Євангельській історії та історії спасіння роду людського.

В цей день до парафії була привезена з келії владики древня копія чудотворної ікони Успіння Пресвятої Богородиці, що в Києво-Печерській лаврі.

З цим образом було звершено хресну ходу навколо храму після чого до неї мав можливість прикластися кожен вірянин, що прийшов в цей день до храму. Таких виявилося близько кількох тисяч.

Насамкінець отець Димитрій висловив подяку єпископу Філарету за архіпастирський візит в день престольного свята. У відповідь владика засвідчив радість, з якою в цей день прибув у Великі Мости та привітав усіх присутніх зі святом Успіння.

Повний фоторепортаж>>>