Cвято Преображення зустріли в Самбірській виховній колонії

 

Вже звично для вихованців Самбірської виховної колонії  зустрічати православних священників. Протоієрей Микола Петрущак тут частий гість, він завжди знайде для кожного із вихованців слова утіхи і підтримки. Слід зауважити, що тут перебувають діти з різних куточків України, а буває й таки, що лише тут вони дізнаються про Христа.

Ось і сьогодні, в день Преображення Господнього отець Миколай поспішає до вихованців колонії, звичайно, як і годиться в цей день, з фруктами. Зустрівшись з вихованцями, отець освятив плоди, і роздав кожному, вітаючи з величним святом…

А дальше було спілкування. Диякон Михаїл Коник виголосив проповідь, в якій зокрема зазначив, що «це свято є в нашому народі сімейним, кожна сім’я поспішає з храму додому щоб розділити між собою освячені плоди. Церква також є великою сім’єю, в якій немає своїх і чужих, де немає місця для приниження іншого, а тому ми сьогодні поспішаємо щоб з вами розділити цю радість сьогоднішнього свята, а через це сказати вам, що ви не одні, ви є також члени нашої великої Сім’ї.»

Після проповіді ще довго спілкувалися з вихованцями, відповідаючи на численні їхні запитання. А їх було чимало, вихованці цікавляться і Святим

Письмом, і поведінкою в храмі, і Таїнствами. В такому спілкуванні вони для себе відкривають глибину християнської віри. Це молоді люди, які шукають себе.