Cвято Преображення Господнього у секторі максимального рівня безпеки

18 серпня, напередодні свята Преображення Господнього у секторі максимального рівня безпеки Львівського слідчого ізолятора священик Василій Марунчак приймав сповідь у засуджених до довічного ув’язнення. Щоб засуджені змогли приготуватись до сповіді та причастя, начальник сектора ДУ, капітан внутрішньої служби, Малиновський Андрій Григорович заздалегідь повідомив засуджених про прибуття священика.

Для звершення Таїнства адміністрація установи виділила окрему кімнату, у якій в’язні мали змогу посповідатись та прийняти святі Христові Тайни, отримати духовну настанову від священика.

На кошти, пожертвувані парафіянами Свято-Георгіївського храму м. Львова були придбані продуктові гостинці, які вручили засудженим у їхніх камерах. Крім того, засуджені з числа православних віруючих отримали святі проскури для щоденного споживання, а також запашні яблука до свята.

Цей захід в установі відбувся за сприяння заступника начальника ЛСІЗО з соціально-виховної та психологічної роботи майора внутрішньої служби Щербатого О.Р.

Для прес служби Львівської єпархії
Оксана Костенко