В день 20-ї річниці Високомобільних десантних війск, Єпископ Філарет взяв участь в святкуванні в Львівському аеромобільному полку ВДВ № 80

2 серпня, в день 20-ї річниці Високомобільних десантних війск (ВДВ), єпископ Львівський і Галицький Філарет і архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин прийняли участь в святкуванні в Львівському аеромобільному полку ВДВ № 80.

В святкуванні прийняли участь Голова Львівської обласної адміністрації Костюк М.Д., представники Генерального штабу України, депутати Львівської обласної ради, представники Львівської державної адміністрації. Зі словом до керівного особового складу полку звернувся Голова Львівської обласної адміністрації та нагородив низку війсковослужбовців відзнаками.

Єпископ Філарет привітав військовослужбовців з профессійним святом та ювілейною датою. В своєму слові владика порівняв служіння церкви та арміії, та побажав поєднання фізичного та духовного благополуччя, згадуючи слова "В здоровому тілі, здоровий дух"

Також архієпископ Августин, голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, привітав війсковослужбовців зі святом та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира нагородив командира полку Копачинскького Віктора Миколайовича орденом Ілії Муромця.