Єпископ Філарет взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира та дня Хрещення Русі

27 липня 2012 року, напередодні дня пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, і напередодні Дня Хрещення Русі — державного свята Росії, Білорусії та України, яке також відзначається 28 липня, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив молебень біля пам'ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці в Києві.

На молебень було принесено ковчег із часткою чесних мощей святого рівноапостольного князя Володимира та ікону Хрестителя Русі.

У богослужінні брали участь члени Священного Синоду Руської Православної Церкви, собор ієрархів з України, Білорусії, Росії та духовенство цих країн, а також делегації Помісних Православних Церков. Також у молебні взяв участь і Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Потім Преосвященніший єпископ Філарет взяв участь в урочистому акті, присвяченому 20-річчю служіння на Київській кафедрі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, який відбувся у Палаці "Україна" в Києві.

Ввечері того ж дня, напередодні дня пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської лаври було звершено всенічне бдіння.

Єпископ Львівський і Галицький Філарет разом із сонмом архієреїв співслужили Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, який очолив богослужіння.

За матеріалами сайту http://www.patriarchia.ru

Прес-служба Львівської єпархії