Єпископ Філарет взяв участь в хіротонії архімандрита Климента (Вечері) на єпископа Ірпінського

23 липня, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського (+1073), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополити Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Вишгородський і Чорнобильський Павел, Тернопільський і Кременецький Сергій, Почаївський Володимир; архієпископи Бориспільський Антоній (Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС), Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Сєверодонецький і Старобільський Агапіт, Яготинський Серафим, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ),  Городницький Олександр; єпископи Хотинський Мелетій, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Новомосковський Євлогій, Ровеньківський Никодим, Львівський і Галицький Філарет, Броварський Феодосій, Новокаховський і Генічеський Філарет, Конотопський і Глухівський Роман; обраний на єпископа Бердянського і Приморського архімандрит Єфрем (Ярінко), а також насельники монастиря та викладачі Київських духовних шкіл у священному сані.

За Літургією собор архієреїв висвятив на єпископа Ірпінського, вікарія Київської Митрополії, проректора Київської духовної академії та семінарії з навчальної роботи архімандрита Климента (Вечерю) (відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 20 липня 2012 року, журнал № 64).

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до єпископа Климента зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл.

Під час літургії Предстоятель привітав Керуючого справами УПЦ архієпископа Бориспільського Антонія  з Днем небесного покровителя.

Після відправи намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив хресний хід до території Ближніх печер, де був відслужений молебень до преподобного Антонія.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ
Прес-служба Львівської єпархії